Polecane posty

ODPOWIADAM NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MAKIJAŻU?


ODPOWIADAM NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PRZEZ WAS PYTANIA:


1. Jaka jest cena makijażu ślubnego/ wieczorowego/ dziennego/ na Studniówkę// na wesele?

Cena każdego makijażu jest taka sama i wynosi 200 złotych. 


2. Na jakich kosmetykach Pani pracuje? 

Wykonując makijaże okolicznościowe używam kosmetyków sprawdzonych i wyselekcjonowanych przez wiele lat mojej pracy. W moim kufrze znajdują się zarówno produkty profesjonalne, drogeryjne jak i luksusowe.

 

3. Jak przygotować się do makijażu?

  • 2-3 dni przed makijażem delikatny peeling twarzy, szyi i dekoltu (tylko sprawdzone produkty! nie używamy nic nowego)
  • 2-3 dni przed makijażem ewentualna regulacja brwi i depilacja "wąsika". Twarz podrażniona tymi zabiegami w dniu makijażu może być przyczyną jego krótszej trwałości.
  • dzień przed makijażem maseczka nawilżające (tylko sprawdzone produkty!). Odpowiednio przygotowana, dobrze nawilżona skóra odwdzięczy Ci się długotrwałym efektem bez poprawek!
  • 7 dni przed makijażem nie opalamy się (ani na solarium, ani na słońcu). Na rozgrzanej skórze o wiele gorzej utrzymuje się makijaż.


4. Czy przed makijażem ślubnym, muszę umówić się na makijaż próbny- ślubny?

Nie jest to konieczne, ale warto. 

Podczas makijażu próbnego sprawdzasz nie tylko jak kosmetyki będą się zachowywały na twarzy przez cały dzień, ale też... czy odpowiada Ci styl pracy wybranej wizażystki. 

Po makijażu próbnym możesz ocenić:

  • czy odpowiada Ci dana ilość rzęs,
  • czy odpowiada Ci intensywność cieni, różu, bronzera,
  • czy dobrze czujesz się w wybranym kolorze pomadki,

 

 

5. Co z alergiami? 

 

Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy wystąpi reakcja alergiczna. Jeśli już wiesz, że na coś jesteś uczulona: powiedz o tym. Niestety różni ludzie różnie reagują na składniki kosmetyków i może wystąpić alergia na jakikolwiek składnik. Nie ważne czy to Twój ślub czy inna okazja. Przed makijażem ślubnym najczęściej jesteśmy w stanie zareagować zmieniając kosmetyk, ale czy jest 100% pewności czy inny krem/ podkład/ korektor nie uczuli? No właśnie. Dlatego nie nakłaniam do makijażu próbnego, ale uczulam Was, że pomaga on wykluczyć pewne kosmetyki/ składniki, w sytuacji kiedy wiecie, że reakcja na kosmetyki może być różna. Makijaż próbny można wykonać przed ślubem, ale i przed każdą inną ważną okazją, która jest dla Ciebie ważna. 

 

6. Czy makijaż wykonywany w godzinach przedpołudniowych będzie się trzymał całą noc?

 

Jeżeli skóra jest dobrze nawilżona, nie była rozgrzana opalaniem (pytanie nr 3) mogę Ci zagwarantować, że makijaż spokojnie przetrwa całą noc bez  większych poprawek (ewentualnie przy cerze tłustej/mieszanej z delikatną korektą bibułek matujących oraz dołożeniem pomadki na usta).

W oparciu się faktami, pomogą Ci opinie moich klientek: OPINIE

 

7. Co najpierw: makijaż czy fryzura? 

 

W idealnej sytuacji: makijaż jako ostatni element stylizacji. Ale jeśli fryzjer nie będzie mył włosów przed układaniem fryzury: nie ma znaczenia kolejność. 


8. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin makijażu?

 

Kiedy znasz już termin, na który chcesz umówić makijaż. 

 

9. Ile trwa makijaż? 

Około godziny (czasami jest to 45 minut, a czasami 1h15 minut).

 

10. Jak mogę umówić się na wizytę?

Można umówić się:

  • przez Facebook
  • pisząc SMS/ dzwoniąc: 665 382 139 (jeśli nie odbieram, najlepiej napisać SMS z pytaniem, proszę pamiętać o podaniu daty i godziny oraz ilości osób)

Komentarze

instagram @agatawelpa