Polecane posty

UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ W SZCZECINIE


 
 
 
Nazywam się Agata Szczepaniak. Z wykształcenia jestem Charakteryzatorem. W 2011 roku obroniłam dyplom z Charakteryzacji Filmowej w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego. Makijaż to moja pasja i praca, którą kocham.

 
Makijażem zajmuję się od 2008 roku. Stale rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach, pokazach i warsztatach. Lubię być na bieżąco z najnowszymi trendami. Obecnie wykonuje makijaże okolicznościowe na każdą okazję, a także charakteryzacje. Pracuję na kosmetykach marek profesjonalnych, ale czasami używam też "drogeryjnych perełek". Kosmetyki, których używam są sprawdzone i gwarantują, że makijaż będzie trwały. Marki na których pracuję to między innymi: Makeup Forever, Huda Beauty, Anastasia Beverly Hills, Natasha Denona, Smashbox, Fenty Beauty, Inglot, Laura Mercier, Bobbi Brown, Beauty Drugs, Makeup Atelier Paris, Kryolan, Clare Blanc i wiele, wiele innych.
 


UMÓW SIĘ NA MAKIJAŻ W SZCZECINIE

 
Pomaluję Cię na Twój Ślub, Wesele, Ślub syna lub Córki. A może Komunie? Każda okazja jest ważna, a Ty zawsze zasługujesz, żeby wyglądać idealnie! Makijaż to nie tylko piękny wygląd, ale też godzina wytchnienia przed ważną uroczystością. Podaruj sobie chwilę spokoju, a malowanie kresek i rozcieranie cieni zostaw mi.

Makijaż wykonany przeze mnie zawsze jest trwały i dokładnie taki, jaki sobie wymarzysz. Zawsze słucham swoich Klientek i wykonuję makijaż według ich życzeń. Nie znaczy to, że nie podpowiem co będzie najlepiej podkreślało urodę. Zawsze daję z siebie 150%.

Cena makijażu z dojazdem w Szczecinie (i najbliższych okolicach) to 200 złotych. Na makijaż można umówić się telefonicznie/SMSowo, mailowo lub przez moją stronę na Facebooku. 
 

CENNIK

 

 
Komentarze

instagram @agatawelpa