Polecane posty

CLAVIER X MARTA GĄSKA | PREZENTACJA WSZYSTKICH RZĘS NA OKU + MOJA OPINIASporo ostatnio nowości tworzonych przez marki we współpracy ze znanymi wizażystami i influencerami. Jeszcze w tym tygodniu pokażę Wam paletę cieni Eweliny Zych, która powstała we współpracy z marką Ibra, a dzisiaj zajmiemy się rzęsami Clavier, zaprojektowanymi przez wizażystkę Martę Gąskę. 

CLAVIER X MARTA GĄSKAOwocem tej współpracy jest aż 11 par rzęs! Znalazły się wśród nich rzęsy, które idealnie sprawdzą się na co dzień, na większe wyjścia i takie, które najlepiej będą prezentowały się podczas szalonych sesji zdjęciowych.

Rzęsy zapakowane są w proste, białe, kartonikowe opakowania z czarnymi napisami, logo marki i nazwą modelu rzęs. Każde opakowanie ma okienko, przez które widzimy rzęsy, które są w środku. Sporym minusem jest to, że rzęsy są bardzo mocno przyklejone do opakowania, przez co można uszkodzić je podczas wyciągania. Jeszcze większym minusem jest fakt, że klej, który mocno trzyma rzęsy w opakowaniu, na niektórych modelach znajduje się na dolnej ich części i ciężko go stamtąd usunąć. A najgorsze jest to, że jest to mocno widoczne na oku.Olbrzymim plusem jest elastyczny pasek, który ma każdy model. Dzięki temu o wiele łatwiej odpowiednio dopasować rzęsy do oka. Długość paska jest idealna dla osób, których linia rzęs jest średniej długości. Dla osób o bardzo dużych oczach mogą być trochę za krótkie, z kolei osoby mające bardzo małe oczy, będą musiały odrobinę przyciąć pasek od zewnętrznej strony. U mnie sprawdzają się bez przycinania, podobnie jak większość modeli rzęs marki Ardell.

Rzęsy na pasku zawsze doklejam na klej Duo. Wszystkie modele Clavier by Marta Gąska przez cały dzień trzymają się na oku perfekcyjnie. W ciągu dnia pasek nie odkształca się i (o ile prawidłowo je dokleicie) nie odrywa się w wewnętrznym ani zewnętrznym kąciku.

A jakie modele rzęs powstały? Jest ich aż 11 więc jestem pewna, że każda z Was odnajdzie tu rzęsy idealne dla siebie. Ja pokochałam rzęsy Gentle WOWman oraz (i to jest mój absolutny ulubieniec!) Rock&Doll. Te dwa modele mogę nosić naprzemiennie na co dzień już zawsze. Wszystkie inne rzęsy mogę oddać. Serio, są tak piękne i tak naturalnie wyglądają na oku, że nosząc je bardzo często słyszę, że mam przepiękne, naturalne rzęsy. Teraz pokażę Wam każdy model rzęs z bliska.

DAILY LADY


Bardzo naturalne rzęsy z pojedynczymi dłuższymi włoskami. Włoski nie są ułożone gęsto, nie są też bardzo długie. Najdłuższe włoski znajdują się na środku. Na oku wyglądają niesamowicie naturalnie, niektóre włoski są krótsze nawet od moich naturalnych.

Daily Lady to rzęsy na pasku, dzięki którym nawet w zwykły dzień poczujesz się jak prawdziwa dama. Subtelnie podkreślając urodę, mogą uchodzić za naturalne rzęsy. Czy ktoś mówił, że sztuczne rzęsy nie nadają się na co dzień?Daily Lady to model składający się z trzech przeplatających się ze sobą długości – krótkich, średnich i dłuższych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt. Polecane do makijaży: makijaż dzienny / delikatny makijaż wieczorowy/ Glow makeup.

 

GENTLE WOWMAN


Bardzo klasyczny model rzęs, w którym włoski są najkrótsze w wewnętrznym kąciku oka i wydłużają się w kierunku kącika zewnętrznego. Składają się z ułożonych obok siebie, lekko rozciepierzonych kępek, które sprawiają, że rzęsy wyglądają na oku bardzo naturalnie. Włoski są delikatne, miłe w dotyku, nie kłują.


to kwintesencja elegancji oraz klasy. Nie daj się zwieźć pozorom, ich subtelny charakter doskonale współgra z odwagą i charyzmą. Kobieta GentleWOWman nie boi się wyzwań codzienności, po świecie kroczy pewnym siebie krokiem, a wszędzie gdzie się pojawia wzbudza podziw. Uwaga! Efekt „WOW” gwarantowany. Rzęsy o kępkowatej strukturze układającej się w kształt wąskiego „V”. Rzęsy są najdłuższe w zewnętrznych kącikach, jednak długość nie jest mocno zróżnicowana, co daje na oku efekt równego wachlarza.


GLAM MADAME


Bardzo mocne rzęsy, składające się z ułożonych regularnie kępek. Rzęsy są najkrótsze w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku, a najdłuższe na środku.


Najbardziej zjawiskowe rzęsy w całej kolekcji. W końcu styl Glamour do czegoś zobowiązuje! Glam Madame to kobieta, która w czerwieni na ustach i mocno podkreślonym oku czuje się jak ryba w wodzie. To kobieta elegancka, pełna klasy, charyzmy i tajemniczego magnetyzmu.Jedno jest pewne – od spojrzenia spod rzęs Glam Madame nikt nie będzie potrafił oderwać wzroku. Bardzo gęste i mocno czarne paski o strukturze kępek w kształcie „V”. Polecane do makijaży Glamour makeup/ Smokey eyes.


JUST A PINCH


W tym modelu włoski są krótsze w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku, a najdłuższe na środku oka. Nie mamy tu ułożonych równiutko kępek, ale dłuższe i krótsze włoski ułożone w nieregularny sposób. Ten model sprawia, że oko wydaje się odrobinę bardziej okrągłe i bardzo ładnie je "otwiera".


Czasem szczypta jakiejś przyprawy potrafi magicznie odmienić smak potrawy. Rzęsy na pasku Just A Pinch to ta szczypta wyjątkowego charakteru, która odmieni Twoje spojrzenie. Rzęsy średniej długości gdzieniegdzie muśnięte pojedynczymi dłuższymi pasmami. Dzięki takiemu zabiegowi paski te dają efekt nienachalnie zjawiskowych rzęs. Klasyczny pasek o przeplatających się dwóch długościach, bazowa- średniej długości warstwa przeplatana co kilka milimetrów 3-4 włoskami wydłużonymi względem pozostałych. Polecane do makijażu Glow makeup.


MISS PRINCESS


Bardzo delikatne rzęsy, w których włoski są najkrótsze w wewnętrznym kąciku oka i najdłuższe w zewnętrznym. Te rzęsy nie są bardzo długie, noszone na co dzień nie są mocno widoczne i naturalnie wyglądają na oku, lekko zagęszczają i wydłużają naszą linię rzęs.

które aż rwą się do tego, żeby skoczyć na jakiś bal! Rzęsy, które niemal sięgają nieba i dzięki, którym poczujesz się bajkowo. Miss Princess to kobieta, która jest pewna siebie i kocha podkreślać swoje atuty. Długie rzęsy o odpowiednio zbudowanej gęstości, która sprawia, że nie wyglądają przerysowanie, to Święty Gral wśród prawdziwych rzęsomaniaczek.


NATURAL BEAUTY


Subtelne rzęsy składające się z ułożonych obok siebie kępek i dłuższych, wystających ponad "szereg" włosków. Najkrótsze włoski znajdują się w wewnętrznym kąciku, później włoski są coraz dłuższe, aż do środka powieki i z powrotem skracają się do zewnętrznego kącika.

Piękno jest w środku, to co zewnętrzne jest jedynie jego odbiciem. Dlatego czasem warto pomóc swojej pewności siebie, żeby przypomnieć sobie jak piękna jesteś. Rzęsy Natural Beauty dają efekt prześlicznych, naturalnie wyglądających rzęs. A czując się pięknie, wyglądasz pięknie – pamiętaj o tym! Model Natural Beauty składają się z trzech przeplatających się ze sobą długości – krótkich, średnich i dłuższych rzęs. Daje naturalny efekt z wydłużonymi kącikami. Polecane do makijaży: makijaż dzienny / delikatny makijaż wieczorowy/ glow makeup.


OH, SO FLUFFY!


Ten model podoba mi się najmniej. To bardzo krótkie rzęsy, które są bardzo gęste. Mocno zagęszczają naturalną linię rzęs, ale prezentują się po prostu niechlujnie. Rzęsy są najdłuższe w zewnętrznym kąciku, ale nie jest to duża różnica w stosunku do kącika wewnętrznego.


To dwie warstwy rzęs nałożone na siebie pod różnymi kątami względem paska, które dają efekt niesamowitej objętości. Miękkie i puszyste jak chmurka sprawią, że poczujesz się niebiańsko! Ich nietypowa konstrukcja wydobędzie charakter z każdego makijażu. Pasek o klasycznej strukturze zbudowany z rzęs ułożonych pod różnymi kątami, co buduje efekt 3D. Rzęsy tworzą równy wachlarz, z krótszymi włoskami w kącikach wewnętrznych. Polecane do makijaży typu Smokey eyes/ Glow makeup.ROCK&DOLL


Rock&Doll to rzęsy gęstsze, które najdłuższe są na środku. W wewnętrznym i zewnętrznym kąciku są najkrótsze.  Mają sporo włosków, są pięknie podkręcone i bardzo długie. Jednocześnie jest w nich pewna delikatność. Same zobaczcie jak pięknie wyglądają na oku.


to model inspirowany postacią Sandy z „Greace” o dualnym charakterze, który możesz dowolnie wydobywać i podkreślać. Od grzecznej uczennicy o spojrzeniu porcelanowej lalki do seksownej kocicy w stylu rock&rollowym dzieli Cię tylko pomysł na siebie dziś. Aż chce się zanucić „You're the one that I want! Ooh ooh ooh, honey!” Rzęsy o strukturze klasycznego paska. Pojedyncze włoski umiejscowione są względem siebie pod delikatnymi kątami, co daje efekt pięknie zbudowanej gęstości oraz objętości 3D. Rzęsy są niemal równej długości, co na oku daje efekt zaokrąglenia z zaakcentowanym środkiem powieki.


SAY YES TO MESS


Proste, całkiem ładne rzęsy, które są najkrótsze w wewnętrznym kąciku i stopniowo wydłużają się, aż do zewnętrznego kącika. Sprawiają, że oko wydaje się lekko wydłużone, kocie. Jednocześnie nie są bardzo gęste i długie, więc prezentują się na oku całkiem naturalnie.

Czy istnieje kontrolowany bałagan? Nie wiemy czy da się taki utrzymać w mieszkaniu, ale na pewno możemy sobie taki urządzić na oku. Rzęsy na paskach Say Yes To Mess to model, w którym każda pojedyncza rzęsa jest innej długości niż ta obok niej. Tworzy to efekt artystycznego nieładu, który nada charakteru niejednej stylizacji. To co? Powiesz „TAK”? Pasek o klasycznej strukturze zbudowany ze zróżnicowanej długości rzęs bez zachowania oczywiście powtarzalnego wzoru. Polecane do makijaży typu Glow makeup.

SMOKEY-DOKEY


Rzęsy, które mocno zagęszczają naturalną linię rzęs, ale nie są bardzo długie. W tym przypadku włoski są najkrótsze w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku, a najdłuższe na środku. Ten model składa się z ułożonych obok siebie, trochę nieregularnych kępek.

Rzęsy stworzone z myślą o perfekcyjnie podkreślonym makijażu „smokey”. Odpowiednio czarne u nasady „rozdymiają się” ku końcom. Efekt ten osiągnęliśmy nie manipulując kolorem, a gęstością rzęs. Stworzyliśmy pasek składający się z wielu kępek na kształt wachlarza, których skupienie przy samej powiece tworzy efekt „intensywnie czarnej czerni” subtelniejąc wraz z rozchodzącym się wachlarzem. Królowa Nocy może być tylko jedna!
Pasek składa się kilkunastu bardzo gęstych u nasady kępek, które rozchodzą się na kształt wachlarza tworząc efekt rozdymionej czerni a’la ombre. Polecane do makijażu Smokey eyes.TO THE MOON&BACK


Mocne, bardzo gęste rzęsy, składające się z ułożonych w regularny sposób kępek. Kępki są najkrótsze w wewnętrznym kąciku i najdłuższe w zewnętrznym.

Lądowanie człowieka na Księżycu było przełomowym wydarzeniem. A Ty przełam się i spróbuj odlotowych pasków rzęs To The Moon&Back, dzięki którym każdy dzień będzie tym niezapomnianym. Model jedyny w swoim rodzaju, dzięki któremu osiągniesz idealny efekt „eye”. Powiedź wszystkim: „Na koniec świata i jeszcze dalej!”. Gotowa? 3… 2… 1…Gęste i ciemne rzęsy, uformowane w wyraźne kępki o kształcie „V” z bardzo długimi rzęsami w zewnętrznych kącikach skracającymi się do wewnątrz. Polecane do makijaży typu Cat eyes / Glamour makeup / Smokey eyes.Na koniec jeszcze szczypta spraw technicznych. Rzęsy są bardzo dobrej jakości, możecie używać ich wiele razy, jeśli będziecie o nie odpowiednio dbać. Jednocześnie mają bardzo przystępną cenę. Każdy model kosztuje 9,90 złotych, a jeśli zdecydujecie się kupić cały zestaw 11 modeli, zapłacicie za nie 99,90 złotych. Ja bardzo polecam Wam rzęsy Rock&Doll (które, jak przeczytałam na stronie Clavier, inspirowane są postacią Sandy, z mojego ulubionego musicalu Grease) oraz Miss Princess.

A Wam które rzęsy spodobały się najbardziej?


Komentarze

 1. Piekne sa, wygladaja niezwykle naturalnie i elegancko <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Prezentują się naprawdę bardzo naturalnie, cena też przyjemna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie wyglądają bardzo naturalnie i to mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz przedłużam rzęsy, więc takie na pasku się nie przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystkie modele rzęs bardzo mi się podobają ,ja strasznie marzę aby sobie przyklejać ,ale boje się że coś mi nie wyjdzie i albo będę śmiesznie wyglądać albo stracę swoje rzęsy :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podoba ten makijaż z żółtym :) rzęs już dawno nie przyklejałam, prawie rok będzie od ostatniego razu :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz! Komentarze są dla mnie najlepszą motywacją do dalszego pisania i rozwijania mojego miejsca w sieci. ❤

Komentarze które uznam za próbę reklamy produktów czy usług zostaną usunięte. Jeśli chcecie wykupić reklamę zapraszam do kontaktu: agatawelpa@gmail.com

instagram @agatawelpa