Polecane posty

ORYGINALNY PREZENT NA DZIEŃ MAMY Z WŁASNEGO ZDJĘCIA OD 49 ZŁOTYCH

 


 

Czy co rok kupujecie mamie kolejny krem (oby tylko nie na zmarszczki!) albo kubek "idealnej mamy"? Pora to zmienić! Sprawdźcie mój pomysł na oryginalny prezent dla mamy. Może zdążycie jeszcze przed 26 maja? 

 

Czas jaki jest potrzebny aby stworzyć prezent ze zdjęcia w GaleriaDruku to (jeśli wybierzecie opcję "ekspres") 24 godziny od opłacenia zamówienia (w dni robocze). Dlatego jeśli złożycie zamówienie dzisiaj lub jutro, jest jeszcze szansa, że prezent dotrze do Was przed 26 maja. 

Co można zamówić? Fajnym, oryginalnym prezentem będzie zdjęcie drukowane na płótnie. Możecie wydrukować własne zdjęcie lub Wasze zdjęcie z mamą. Z takiego prezentu ucieszy się każda mama! Wiem co mówię, ja bym się ucieszyła. Można wydrukować profesjonalne zdjęcie (pewnie wtedy efekt będzie trochę lepszy), ale też zdjęcie z telefonu. 

Na stronie https://www.galeriadruku.com.pl zaprojektujecie i zamówicie obraz dosłownie w kilka minut. Sprawdźcie jakie to proste:

 

PREZENT NA DZIEŃ MAMY KROK PO KROKU

 

Pierwszy krok to wybór produktu. Wybieramy obraz na płótnie i przechodzimy dalej.

 


Teraz wybieramy zdjęcie, które chcemy wydrukować. Na tym etapie program podpowie, jeżeli wybrane przez nas zdjęcie jest np. za małe. Ja wybrałam tu zdjęcie z sesji zdjęciowej, które miałam zmniejszone do publikacji na Facebooku itp. Niestety okazało się za małe.


 


Za to wystarczająco duże okazało się zdjęcie, które zrobiłam po prostu moim telefonem.

 

 

Teraz decydujemy o tym jak duże zdjęcie chcemy wydrukować (ja wybrałam najmniejsze i jego cena to 49 złotych, ale będzie się ona różnić w zależności od wielkości wydruku). Wybieramy też materiał, możemy dodać jakiś efekt (np. sepia, retro, czarno-biały lub negatyw). Możemy wybrać też grubość ramy i sposób zadrukowania boków.
 

 

 

Na koniec możemy wybrać opcję ekspres, o której wspominałam już wcześniej, żeby przyspieszyć realizację zamówienia. I to wszystko. Prawda, że proste?

 

 

Obraz na płótnie ze zdjęcia będzie wyglądał na ścianie o wiele ciekawiej niż "zwykłe" zdjęcie i z pewnością zaskoczy i ucieszy każdą mamę. Większość mam spodziewa się 26.05 zobaczyć w prezentowej torbie nowy krem przeciwzmarszczkowy lub kubek (co nie znaczy, że to ich marzenie), dlatego na pewno zachwyci je taki obraz i na 100% znajdzie się dla niego miejsce na ścianie. 

A jeśli szukacie więcej pomysłów na prezent, zajrzyjcie na blog GaleriaDruku po więcej nietypowych pomysłów z Waszych zdjęć. 

Co myślicie o takim prezencie? Macie już prezent dla mamy?

Komentarze

instagram @agatawelpa